Víte, co je to ve skutečnosti Poppers? Jedná se o chemickou látku, která se nesmí kombinovat s jinými povzbuzujícími preparáty, mezi které můžeme zařadit viagru, kokain či kofein. Jeho pach by se dal přirovnat k odlakovači na nehty. Po krátkém nádechu se rozšíří cévy, rozbuší se srdce a všechny vjemy jsou mnohem intenzivnější. Pokud se navíc užije těsně před vyvrcholením, většina popisuje, že prožije extrémně silný orgasmus. U někoho působí jen půl minuty, u někoho i několik minut. Vždy záleží na koncentraci daného preparátu. Dále ale také na fyzické kondici jedince nebo zdravotním stavu. Před užitím samotné látky je potřeba dodržet přísná pravidla, jelikož se jedná o velmi silný preparát, který je na bázi amylnitritu.
oholené podpaží
Možná by se někomu z vás mohlo zdát čichání feromonů a potu podivné. Možná až nevhodné. Genetika lidského těla souvisí s vývojově podobnými druhy. Ano, může se jednat například o zvířata. V přírodě mohou zkrátka a jednoduše vytvořit potomky ty páry, které budou zdravé. Důležité je, aby narozený potomek byl odolný. Něco takového je zakódováno v genech. Možné je poznat to po čichu. U člověka něco takového funguje na podobné bázi. Pokud se k sobě hodí partneři geneticky a to tak, aby plodili zdravé děti, je potřeba, aby si vzájemně voněli. Ne nadarmo se říká, že jedno z těch nejsilnějších afrodiziak je vůně potu opačného pohlaví. Nesmí se ale jednat o přehnanou koncentraci, která by mnohým mohla připomínat bezdomovce, který nebyl více jak půl roku ve sprše. Některé ženský pot může muže přivést až do extáze, zatímco jiný jej odpuzuje. Za něco takového může genetická výbava. Pokud je odlišná, pak si lidé vzájemně voní.
pohlazení miminka
Víte o tom, že více než polovina mužů touží čichat při sexu přirozený ženský pot a to dokonce z podpaží nebo chodidel? Podle něj také dokáží intuitivně rozeznat, zda je partnerka zdravá k plození potomstva.
Co se týká potravin, nedá se od nich očekávat, že by účinkovaly podobně jako látky na bázi Poppers. Již Římané věděli, že chuť na sex povzbuzuje celer a mrkev. Jeden z osvědčených receptů je například polévka z červené loupané čočky, ve které je jako přídavek celer, cibule a česnek. Vhodné jsou také vlašské ořechy. Pokud si je budete dopřávat pravidelně, pomohou vám zvýšit chuť na sex podobně jako celer, česnek, vanilka nebo skořice.