Jste s vaší ženou už více jak pár let? Váš dlouhodobý vztah by potřeboval oživit protože váš sexuální život už za moc nestojí? Nic není nemožné, je způsob jak oživit i skomírající intimní život v dlouhodobém vztahu. Je normální že vztah prochází vývojem. Během, prvních měsíců až zhruba prvních tří let vztahu panuje velká chemie mezi mužem a ženou a tak je intimní život na vrcholu. Páry mají bohatý sexuální život díky hormonům, které se při zamilovanosti vyplavují. Logicky když vztah trvá déle, chtíč po sexu s tím druhým opadá. Jenže sex je důležitou součástí vztahu a pokud nefunguje, je i vztah často odsouzený k zániku.

mužský rozkrok

Během let se mění nejen naše psychika ale i naše těla. Zejména ženy mají problém s nadbytečnými kily po dětech. Mnoha ženám kila navíc prostě i přes snahu zůstávají. Část mužů si na to nikdy nezvykne a se svou partnerkou nejsou schopni dosáhnout erekce. Pro oba je to ponižující a zejména žena to bere jako svoje selhání. Ani žena pak už k intimnostem nechce přistupovat a celý problém s nefunkčním sexem se jen prohlubuje.

tablety viagry

Muži mívají ve středním věku problém erekce dosáhnout nejen proto, že se mu jeho partnerka už tolik nelíbí tak jako na začátku vztahu, ale na vině bývají i zdravotní potíže. Málo spánku, alkohol, kouření, nedává strava, to všechno může mít negativní vliv na erekci. Pokud chcete svůj vztah zachránit a chcete spolu zase intimně dát, je možné si k erekci trochu dopomoct. Na trhu existuje například kamagra 200 mg Kamagra-pro, což je náhrada za klasickou a známou Viagru. Kamagra je k dostání na našem e-shopu. Je volně prodejná, takže nemusíte řešit žádné návštěvy lékaře. Nemusíte rozebírat svoje intimní problémy s lékařem, ale je lepší se mu svěřit, protože pokud problémy s erekcí trvají dlouho, mohou mít původ v nějaké vážné nemoci. Je lepší se nechat vyšetřit.