Považujete sex za důležitou součást partnerského vztahu a udržujete váš vztah na takové úrovni, že by se o něm dalo říci, že je ideální. Pak byste mohla vaše vzájemné soužití něčím okořenit. Je totiž známo, že sexuální aktivity na jednom místě, v jedné posteli a v téže ložnici den co den, kdy při milování stále hledíte na jednu květinu, na jeden obraz, na stejný noční stolek nebo šatní skříň (a to i tehdy, není-li toto objektem vašeho zájmu, ale přesto to kolem vás stále vnímáte), že se začíná stávat stereotypním a únavným.

přetržená pouta

Může to dopadnout až tak, že váš partner přestane mít o sex zájem, a jeho erekce nebude ani k pohlavnímu styku dostačující, a to jen proto, že ho t prostě v ložnici nebaví. Máme pro vás návrh, což takhle vyměnit vaši ložnici za jinou (ložnici) a uspořádat sexuální týden na dovolené? Můžete na tento postup partnera psychicky připravit, a to i s některými novými prvky, které jste dosud nezkoušeli:

Vyzkoušejte adaptogeny – lidé v životě zkouší ledacos, například pro zlepšení erekce hledají na Internetu Viagru bez receptu, dopřejí si na kuráž sklenku ostřejšího alkoholu, uvaří silnější kávu, anebo riskují konzumaci drog nebo některých exotických jídel. Vyměňte tato rizika za bezpečné adaptogenní bylinky, například Ashwagandhu, Kotvičník nebo Ženšen, posilují tvorbu testosteronu a působí jako silné přírodní (přirozené) afrodiziakum.

žena s mužem

Dopřejte partnerovi vaši vůni – mnoho mužů doslova šílí po ženském potu, vzrušuje je propocené tričko, použité spodní prádlo a dokonce i silonové punčochy a vůně bosých ženských chodidel. Souvisí to s naší DNA, kdy si muž ověřuje, zda je pro něj partnerka vhodná pro zdravé potomstvo. Můžete si tuto informaci ověřit u některého zkušeného sexuologa.

Milujte se ráno – dovolená je ideální příležitost přestat s milováním v noci a přesedlat na ranní sex. Ráno kolem osmé mají muži v těle nejvíc testosteronu, a tehdy bývá také milování nejvášnivější. A možná, že z té vaší postele v pronajatém apartmá nebudete chtít po takovém výkonu ani vstávat a dopřejete si podobných zážitků více za sebou.