Kočárky jsou nezbytnou součástí našich dětí. Už se v nich vozí od miminek a pro nás maminky jsou kočárky velmi praktickými pomocníky. Díky nim se s dětmi dostaneme dejme tomu kdekoliv. Taky mají i úložné košíky, kde si můžeme odložit věci. Děti v nich usínají, jezdí v nich na procházky. Ale jak dobře vidíme, děti rostou jako z vody, a tak i ony potřebují větší pohodlí. A vy něco lehčího pro cestování. Samozřejmě že dítě z hluboké korby jde přímo do sportovního kočárku, kde dítě už sedí a vidí více do světa. No ale třeba do takového letadla se sportovní kočárek nevleze, nebo jeho nosnost překročí určitě hranice, a tak vám kočárek nevezmou ani do zavazadlového prostoru.

golfky

Tak je na čase se podívat po kočárku, který je tomu taky uzpůsobený. Třeba takový kočárek golfky jsou na to úplně ideální. Jsou lehké, skladné. Dítě má stejné pohodlí, a hlavně vám zaberou málo místa i doma. Jsou skvělé na výlet, kde golfky jednoduše složíte do kufru auta. Taky jsou lehké, když je budete potřebovat přenést. I zde s golfovými kočárky máte velkou možnost výběru. Tak že si na své přijdou všichni. Pokud rádi sportujete a zaměřujete se přímo na běh, tak i golfky můžete použít jako dřív sportovní kočárek.

golfky

Dokonce se vyrábí i pro dvojčata, takže se nemusíte vůbec bát, že byste jedno dítě museli nosit pod paží, aby jste se vůbec někam dostali. Dále si můžete vybrat přímo turistický kočárek, který je ideální pro vaše tury do přírody, nebo neobvyklého trénu. Kočárku taky nechybí moderní design, s kterým budete určitě spokojeni. TO samé s kombinací a výběru barev. Díky lehkosti si s ním poradíte i vy jako žena, tak že už se nemusíte táhnout s těžkým kočárkem, který opravdu váží i několik kilogramů. A pokud ho už nebudete potřebovat, tak ho snadno složíte a dáte třeba do skříně, nebo na nějaké jiné místo a kočárek vám nebude vůbec překážet.