Rádi byste si sjednali nebankovní hypotéku, protože potřebujete peníze, ale nevíte, zda záruka v podobě vámi zvolené nemovitosti bude stačit? Abyste zjistili, jak se věci mají, můžete se obrátit přímo na nebankovní společnost a brzy budete mít jasno v tom, kolik peněz můžete oproti vámi zvolené nemovitosti získat.
nacpaná peněženka
Stačí, když jednoduše vyplníte online formulář na webových stránkách nebankovní společnosti, kde žádáte o půjčku, přiložíte adresu a několik fotografií zvolené nemovitosti a vyčkáte, až vás zástupce společnosti na své vlastní náklady kontaktuje. Nebude to trvat dlouho a vy tak brzy zjistíte, kolik peněz můžete získat. Navíc, tato žádost vás k ničemu nezavazuje, a pokud vám nabídka nebude vyhovovat, můžete od své žádosti kdykoli odstoupit.
Každopádně k jednoduché orientaci stačí znát pravidlo, které obecně při přidělování půjček funguje. Za svou nemovitost můžete získat peníze až do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty nemovitosti. Jak je tedy vidět, tak hodnota zvolené nemovitosti by měla korespondovat s výší částky, o kterou máte zájem.
Jestliže vám stačí pár tisíc korun, tak si bohatě vystačíte i se zahradní chatkou. Pokud pomýšlíte na milióny, adekvátní zárukou může být firemní výrobní areál, luxusní byt anebo vila na pěkném místě. Ovšem mnohdy lidé čerpají také hypotéku na pozemek anebo na svou chatu či chalupu, dokonce je možné požádat i na družstevní byt.
rozpočet pod kalkulačkou
Možností je celá řada, takže se vždy dobře domluvíte k vaší maximální spokojenosti. A je zde řešení i pro ty, kdo žádnou nemovitost v majetku nemají. Pokud ve svém okolí najdou movitého člověka, který bude ochotný podat jim pomocnou ruku, tak mají vyhráno. Jestliže je zvolená osoba ochotná zaručit se za vaši půjčku svým majetkem, ať už jde o libovolnou nemovitost, a stát se vaším spoluručitelem, tak i taková varianta je možná a vaší půjčce již nestojí nic v cestě.