Nikdo není dokonalý, a tudíž je nasnadě, že ani chlapi nejsou výjimkou. Že zamlada sice prohánějí kdejakou sukni a mohou se z těch poblázněných hormonů doslova pominout, jenže nic netrvá věčně. A dříve či později se dostaví stav, který popisuje sice poněkud smutné, ale stoprocentně pravdivé přirovnání. A sice co prý mají společného mužské přirození a propiska. Na což zní odpověď, že ať se to či ono používá nebo ne, vždycky to nakonec vyschne.
muž se ženou v náručí
Ale teď žerty stranou. Protože jakkoliv se nad tím výše zmíněným dá pousmát, takovému chlapovi vesměs do smíchu není. Protože ne každý to odbyde tím, že „chlapi nestárnou, ale léta jim také nestojí“, a jde dělat něco, na co se mu sil a fortele dostává, ne každý je dostatečně flegmatický, aby se s osudem lehce smířil. Leckterý prostě může nést těžce to, že už nemůže.
Když se to stane občas, dá se to přežít. Ale když se podobné problémy stávají spíše pravidlem než výjimkou, začne to v takovém mužském hlodat. Protože to víte – když chlap přestane být chlapem, k čemu je vlastně ještě dobrý? Snad každý si položí takovou otázku, a pokud na ni nenalezne uspokojivou odpověď, začne se mučit chmurnými myšlenkami. A roztáčí se začarovaný kruh, kdy nemůže a kvůli tomu si přestává věřit, kvůli nedostatku sebedůvěry a dost možná i jenom kvůli tomu selže znovu, nové selhání ho ještě víc utvrdí v pocitu marnosti, kvůli čemuž ještě pravděpodobněji selže znovu. A tak pořád dokola.
Tedy nejspíše až do chvíle, než objeví . Než zjistí, že dnes už lze jejich trápení vyřešit celkem snadno. Protože dnes už zná medicína celou plejádu prostředků, jež pomáhají vrátit sílu zvanou mužná. Které ji dokážou vrátit jak těm starším, tak i daleko mladším ročníkům. Protože je i dost těch mladých, jež podobné problémy postihují, není to ani zdaleka jenom otázka stáří.
muž a žena
Stačí se prostě obrátit na lékaře, který už ví, jak daného pacienta postavit na nohy. Totiž vlastně ne zrovna na nohy, ale prostě pomůže. A pokud strádající muž nechce se svým problémem do ordinace, vždy může zkusit i některý z přípravků, jež jsou na trhu k dostání i bez předpisu.
A pak může být lépe. Pokud tedy neselže něco jiného. Třeba jako v onom vtipu, kde si pán vzal v chalupě na samotě viagru, jeho partnerka však nepřišla a dopadlo to tak, jak to dopadlo.