Uvažujete nad tím, že byste vzali partu kamarádů a šli si vyzkoušet tolik vyhlášenou a oblíbenou laser game ? Tato hra určená pro party přátel je netradičním zdrojem poutavé zábavy, která vás jen tak neomrzí. V čem tkví její unikátnost a to, že ji dennodenně hrají tisíce lidí po celém světě?

billboard-right

Bezpečné dobrodružství

Spoustě lidí se na laser game líbí to, že je to bezpečná zábava, která ve vás však dokáže probudit pořádného dobrodruha a akčního hrdinu. Budete totiž pobíhat po speciálně upravené místnosti s rádoby pistolí v ruce, a mířit na své protihráče. Za každý zásah dostanete prémiové body. Nesmíte však zapomenout na pořádnou obranu, protože pokud vás někdo trefí, naopak vás to oslabí. Cíl hry je jednoduchý – získat za svůj tým co nejvíce bodů a porazit nepřítele. Zní to dost možná snadno a prostě, ale věřte, že se u toho pořádně zapotíte a že to rozhodně tak jednoduché nebude. Vítězství není zadarmo.

  • Zábava pro každého
  • Finančně dostupná záležitost
  • Různé varianty a herní módy pro stále nové zážitky
  • Vhodné i pro ženy a děti

skupina(1)

Pro party přátel i kolegy

Pro koho je laser game vůbec určená? Kdo si tuto zábavu může užívat? Je to prakticky jedno, důležité je, abyste sehnali alespoň pár lidí, abyste mohli vytvořit dva týmy. Jak jsme již avizovali na začátku, nejčastěji sem chodí hrát party přátel, které chtějí trošku akčnější program než večerní posezení v hospodě. V poslední době se však na laser game můžeme setkat i s kolegy z práce, kteří zde provozují takzvaný teambuilding. Výjimkou však není ani to, že přijde školní skupina, kdy si budou chtít zahrát i děti. Je to zkrátka skvělá aktivita pro malé i velké, pro muže i ženy. Jde jen o to se toho nebát a vyzkoušet něco nového, dost pravděpodobně vás tato aktivita nadchne a budete se k ní moc rádi pravidelně vracet.