Určitě to budete znát. V našich končinách právě panuje léto, vy zrána otevřete oči a s potěšením sledujete, jak se okolní krajina topí v učiněné záplavě teplých slunečních paprsků. Všechno jako by k vám promlouvalo slovy „pojď ven“, „pojď si tu krásu náležitě užít“, „přece bys v tomhle krásném počasí nechtěl sedět zavřený doma“,… A pokud zrovna nemáte nějaké neodkladné povinnosti, nejspíše podlehnete.
západ slunce a kočka
Vyrazíte ven, kupříkladu jenom na tu nejbližší louku, rozložíte si na ní deku a jak je vám na této blaženě! Jenže netrvá dlouho a začne vám být neuvěřitelné vedro. A pokud není po ruce bazén, nakonec to zbroceni potem musíte vzdát. Protože takové slunění není vždy příjemné nekonečně dlouho, a navíc našinec dobře ví, že by toto mohlo vyvolat i stárnutí kůže či dokonce její rakovinu.
Nebo je za okny pro změnu náš obvyklý podzim nebo jaro. Příroda hraje všemu barvami, je to učiněný zemský ráj to na pohled, a i to vás přiměje k tomu, abyste vyrazili ven. Aspoň na chvilku chcete opustit svůj příbytek,… jenže náhle se spustí déšť. Tu májový deštíček, tu prudký lijavec. A stát v něčem takovém, to věru není nic příjemného. Člověk promoklý na kost nevnímá žádnou z krás okolí a jenom trne, zda nenastydne, nedostane zápal plic,…
pohled na slunce
Domů se jednomu často nechce, jenže kvůli počasí zkrátka není zbytí.
Totiž vlastně je zbytí.
Pokud chcete mít možnost dostat se ven kdykoliv, byť třeba jenom úplně nedaleko, a přesto zůstat za všech okolností v pohodě, můžete nalézt řešení v podobě .
Jedná se o velmi praktický, ochranný a zároveň i pěkný způsob, jak se před rozmary počasí chránit. O látkovou ochranu před vším, co je na člověka sesíláno shůry a co mu nemusí činit právě dobře.
Schováte se pod markýzou, jakých je tu na výběr povícero a z nichž lze hravě zvolit právě tu, jež člověku nejvíce vyhovuje svými vlastnostmi a zároveň ladí s místem, pro které je určena, a je to v suchu. Doslova. A ať jste doma, na chatě, zahradě nebo kdekoliv jinde, máte vystaráno.
Pod takovou markýzou si můžete hrát na schovku, tedy na schovávanou, s jakýmkoliv počasím. A je jisté, že nad každým vyhrajete.