Když se řekne americká hypotéka bez doložení příjmu a bez registru, co si pod tím pojmem představíte? Naše společnost poskytuje pod tímto názvem podnikatelský úvěr. Tento typ nebankovního podnikatelského úvěru mohou využívat všichni podnikatelé, kteří se dostali do nesnází, nebo kteří potřebují výhodnou půjčku s ručením nemovitostí https://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.
Podnikatelské úvěry se dají sjednat velice rychle. Jsou zde mírnější podmínky, než je tomu u jiných typů úvěrů, například u spotřebitelských.

účetní

Velkou výhodnou, kromě rychlosti sjednání, kdy můžete mít peníze do 24 hodin, je také jednoduchost celého vyřízení. Nečekají vás žádné zbytečné schůzky, milion papírování nebo dokládání kdejakých dokumentů. Vyžádáme si pouze listiny, které nezbytně potřebujeme. Vše s vámi projednáme, smlouvu vám poskytneme na jakkoliv dlouhou dobu, abyste měli čas si vše projít a pochopit. Případné dotazy či nejasnosti rádi vysvětlíme. Máme profesionální finanční poradce po celé České republice.

Peníze se používají v podnikání

Jelikož se tento typ úvěru nazývá podnikatelský, tak je jasné, že peníze se musí použít v podnikání. Peníze se mohou vložit do podnikání, můžete s nimi platit běžné výdaje, ale také dluhy, exekuce, konsolidace půjček, zvolit vyplacení, zaplacení nesrovnalostí, platit běžné poplatky a mnoho dalšího.

kanceláře

Tolerance záznamů i nízkého daňového přiznání

  • Nemusíte složitě dokládat výši svých příjmů. Není nezbytné ani daňové přiznání, proto nevadí, když by bylo nízké. Snažíme se v každém ohledu vyhovět našim klientům, a proto jim poskytujeme takto výhodné podmínky. Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků a to jak bankovního tak také nebankovního typu. I za těchto podmínek poskytujeme výhodnou úrokovou sazbu.
  • Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí – dům, byt, hala, komerční budova, správní objekt, kanceláře – budova administrativy nebo naopak dílna, nemovitosti jako jsou hotely, činžovní domy, pozemky a všechny další nemovitosti.