Hubnutí špatným způsobem není žádné hubnutí, ale ničení si vlastního těla. Chcete-li ubrat na váze, zvolte si způsob, který prokazatelně funguje.

Uberte na váze, vyplatí se vám to

Obezita je již součástí mnoho jedinců žijících v České republice. Není u nás tak rozšířená, jako třeba v USA, ale daleko k tomu není. Zatímco v devadesátých letech bylo v našich končinách zaznamenáno jen minimum morbidně obézních jedinců, v současné době jich jsou tisíce. Jejich počty samozřejmě budou stoupat dál, jelikož je dnešní společnost prosycena špatnými návyky, které k tloušťce nevyhnutelně vedou. To samozřejmě není kdovíjak pozitivní zpráva, právě naopak. Nadměrná váha může způsobovat mnoho zdravotních komplikací, které následně zatěžují zdravotní systém.

Kuřecí prsa

Aby se člověk těšil dobrému zdraví, měl by mít váhu tak akorát. To se dá snadno spočítat podle BMI indexu. Jakékoliv odchylku, a to ať už dolů nebo nahoru, jsou nepříjemností, kterou je potřeba řešit. V případě nadváhy a obezity k tomu může dobře posloužit kupříkladu keto dieta, která se běžně využívá po celém světě.

Je potřeba ji dodržovat

Nejedná se o žádný pochybný způsob, který vymyslely během dlouhých chvil báby na pavlači. Jde o skutečně efektivní dietu, při jejímž striktním dodržování lidé skutečně hubnout, a to docela rychle. Problém je, že dodržování musí být opravdu striktní, jinak to nefunguje. Je potřeba hlavně vynechat z jídelníčku cukry. Ty fungují obdobně jako palivo v autě a tělo je používá pro svůj správných chod. Bez něj bude pár dní oslabené, ale pak začne využívat k pohonu něco jiného, a sice tuky. A to je přesně ten důvod, proč tento druh hubnutí funguje.

Obložená houska

Jídelníček

Jen málokdo si dokáže navrhnout svépomocí jídelníček, který bude splňovat veškerá kritéria keto diety a zároveň bude obsahovat veškeré potřebné živiny a bude alespoň trochu chutný. Nechutný je nepoužitelným, jelikož ho pak lidé nebudou z logiky věci dodržovat. Je možné nechat se inspirovat na internetu, ale daleko jistější je prostě navštívit odborníka na danou problematiku a nechat si jídelníček navrhnout.