Čím zabavit a pobavit hosty v tento velký den?
Jistě jako snoubenci budete přemýšlet také nad otázkou, jak celý den bude probíhat. Co všechno se bude odehrávat, je potřeba naplánovat spoustu věcí, zkompletovat celý harmonogram, upřesnit, v kterou dobu bude obřad, kdy bude oběd, kdy začne zábava a tak podobně. Další věcí je, jak pobavit a zabavit hosty. I na ně se v posledních letech při plánovaní tak významné události myslí, takže se přemýšlí o tom, co můžeme vymyslet, abychom je jak zabavili, tak i něčím potěšili nebo pobavili.novomanželé tančí, jdou vidět těla, tváře ne
Co takhle fotokoutek? Už jste o něm slyšeli? Je cenově dostupný a hodně toho umí!
Fotokoutek na svatbě photobox.best je vždy zárukou zábavy. Spolehlivě pobaví Vaše přátele, rodinu i známé, vlastně naprosto všechny svatebčany. Zabaví děti i dospělé na celé hodiny. Tento prvek navíc nejenom, že všechny pobaví a zpříjemní jim den, ale také je významnou součástí celé akce, protože si Vaši hosté budou moci na tento den odnést krásnou vzpomínku, ve formě fotografie domů.
Co všechno můžete očekávat?

  1. Cenově dostupný pro každého.
  2. Báječná zpestření tohoto významného dne.
  3. Bohatý výběr z rekvizit, které si můžete vypůjčit. Korunky pro princezny, nebo pistolník s pistolí v ruce!
  4. Tisk hned na místě.
  5. Obrázky můžete také sdílet.
  6. Umí i tisknout obrázky z mobilu.
  7. Příležitost, jak zabavit a pobavit hosty.
  8. Svatebčané si mohou odnést krásnou vzpomínku na Váš velký den!
  9. Z obrázků si posléze můžete nechat vytvořit také album.

malé cukroví v růžových košíčkách

Zábavné zpestření významného dne

Čas nechce utíkat, někteří hosté by si po obědě nejraději šli lehnout, jiní už se baví, slaví a pijí, ale jsou i tací, kteří mají dlouhou chvíli, takže co vymyslet, abychom na celý den hosty nějakým způsobem zabavili a také dobře pobavili? Hudba nebo nějaká forma kapely jistě bude to pravé, ale chce to i něco zajímavého! Hitem posledních sezón je kousek volného prostou, kam postavíte pár rekvizit a vytvoříte tím místo pro krásné a úžasné fotografie. Navíc si hotové obrázky hosté mohou ihned odnést. Chvilku počkáte a máte obrázek s Vámi v ruce! Báječný způsob, jak se hosté dobře pobaví a jak si zpříjemní celý den. Také si mohou odnést vzpomínku na tento Váš výjimečný den rovnou domů.