Chcete, aby Váš celý byt nebo dům působil originálně a kreativně? Zkuste si vytvořit nábytek z dřevěných palet nebo beden přesně podle Vašeho gusta. Z kvalitního materiálu a s použitím Vaší kreativity si můžete vytvořit jedinečné kousky, které zaujmou každého, kdo k Vám přijde na návštěvu.

dřevěné palety

Začneme v centru Vašeho obydlí – obývacím pokoji. Interiér obýváku by měl působit pohodově, klidně a útulně, čehož není těžké docílit. Gauč je asi to nejhlavnější v této místnosti. Vyrobení pohovky z palet je naprosto jednoduché a rychlé. Stačí si nakoupit materiál a můžete tvořit. Je to jenom na Vás, jak široký a vysoký gauč si vytvoříte. Co bychom doporučovali, je to, že byste měli dřevo obrousit a nalakovat pro hezčí a pohodovější efekt. Pokud chcete místnost ladit do určité barvy, tak také není nic proti ničemu, si dřevo nabarvit libovolnou barvou. Palety pak stlučete k sobě, aby se nerozjížděly a tadá – máte hotovo. Jediný dražší prvek bude matrace, ale pokud chcete i zde ušetřit a starou pohovku jste neprodali, tak se můžete pokusit vypreparovat matraci právě z ní. Pak už jenom nahoru naházejte polštáře nebo přikrývky a můžete se uvolnit a sledovat Vaše oblíbené pořady. A když jsme u těch pořadů, tak je také dobré se zmínit o stolku pod televizi. Jeho výroba bude ještě jednodušší než pohovky. Úplně Vám postačí tři dřevěné bedny, z kterých odděláte jednu střenu, abyste se mohli dostat dovnitř. Opět bychom doporučovali dřevěné bedny obrousit a nalakovat, aby nepůsobily otrhaně. Můžete je opět stlouct k sobě. Bednu nastavte tak, aby oddělaná stěna byla do místnosti a mohli jste to využít jako místo pro dekorace, DVD přehrávače, PlayStation nebo cokoliv jiného.
obývací pokoj

A pokud se na to cítíte, tak si můžete tímto způsobem vyrobit i manželskou nebo dětskou postel. A bedny můžete využít třeba pro výrobu nočních stolků. Celé vyrábění těchto kousků bude na tom stejném principu. A víte, co je na tomto stylu nábytku nejlepší? Za prvé tento nábytek nemá jen tak někdo, protože je samozřejmě pohodlnější dojet do obchodu, vybrat si a popřípadě si ho nechat i smontovat. To ano, sice to není zátěž pro Vás, ale pro Vaši peněženku už zajisté je. Druhým benefitem tohoto je to, že pokud si svůj interiér vybavujete v tomto stylu, tak si můžete být jistí, že nikdy nevyjde z módy a trendů. A skutečně je tomu tak – každý, kdo Vás navštíví, se na Vaši pohovku nebo jiný kus nábytku zeptá!