Když má někdo konečně nějaké volno, chce si ho užít. Je to naprosto normální, protože od toho přece volné chvíle jsou. A když už má dotyčný volno, podniká obvykle to, co ho baví a co mu dělá radost. Při delší dovolené může zamířit dejme tomu někam do zahraničí. Jenže co když je takové volno kratší, ale přesto moc dlouhé na to, aby ho někdo takový proseděl doma? Pak je ideální, může-li se vyrazit dejme tomu na chatu.

dolarový motýl

Chataření a chalupaření se v naší zemi stalo už dávno fenoménem a oddává se mu celá řada našinců. Bylo tomu tak za dob totality, kdy nám podobné rekreační objekty kompenzovaly minimální možnost cestovat nebo se ubytovat v nějakých hotelech, jež byly pro našince na rozdíl od devizových cizozemců obvykle ‚plně obsazené‘, a ani nástup demokracie a s tou souvisejících značných možností na tom nic nezměnil.

Jenže když si chce někdo pořídit rekreační objekt dnes, nemá to snadné. A sice proto, že jde u podobných nemovitostí o hodně drahý špás, na který prostě většina z nás nemá.

dolary a smajlík

A když na to někdo přesto chce mít, ale nechce se mu čekat nespočet let, než si na podobnou nemovitost vydělá, je tu jedno možné řešení. A tím je hypotéka, která umožňuje získání něčeho podobného, jmenovitě hypotéka na chatu FAHD.

U takové hypotéky si totiž člověk pořídí peníze, jež ke koupi svého rekreačního objektu potřebuje, docela rychle a snadno, a navíc i za výhodných podmínek. Netřeba se tu bát toho, že by tu dlužníka pomyslně sedřeli z kůže, nehrozí tu prakticky ani to, že by byl zájemce odmítnut. Protože každý, kdo může za takovou hypotéku nabídnout záruku v podobě zástavy vhodné nemovitosti, uspěje a požadované peníze získá. I kdyby měl nejeden nedostatek, jenž by ho z pohledu bankovních úředníků deklasoval.

O nebankovní hypotéku může prostě žádat kdokoliv. A kdokoliv tak i získá peníze na koupi vlastního rekreačního objektu, kde se tak skvěle odpočívá.