Jste firma a sháníte rozbily se vám najednou ty nejdůležitější razítka ve firmě? A co teď dělat? My umíme výrobu razítek na počkání Praha Razitka! Tak k nám zavítejte! Jste z Prahy nebo do Prahy jezdíte často? A rozbilo se vám to vaše milované razítko, které jste denně používali? Tak to máte docela velkou kliku! My vás ušetříme starostí a vyrobíme vám razítko na počkání. Ano čtete dobře! Kdo dnes již nepoužívá razítko? Skoro každý, a pracovat bez něj, to by se nám asi pracovní doba trochu prodloužila, ale my chceme abyste ve své práci netrávili dlouhé hodiny.

razítko

Co, ale dělat v případě, že se vám rozbije razítko nebo i více, která máte ve vaší firmě nebo na pobočce, kde denně orazítkují vaši zaměstnanci stovky nebo klidně i tisíce dokumentů, a takto jim bude akorát stát práce? No to přece nikdo nechce! Razítko na počkání je ideálním zachráncem pro všechny! Máte samozřejmě i velmi dobré ceny, které ocení naprosto každý. Máme navíc i razítka dřevěná, pokud jste dříve byli zvyklí právě na tato, a ta plastová vám prostě nevyhovují, tak proč si takové přece nepořídit? No u nás je samozřejmě seženete! Nebo snad jen sháníte náhradní polštářky do razítek? Vícebarevná razítka? Tak to vám také nabídneme mile rádi. A co teprve dělat, když potřebuje tisk vizitek, aby o vaší firmě vědělo více lidí nebo jste snad podnikatel, a chcete rozdávat krásné vizitky svým potenciálním zákazníkům?

razítko

Tak se obraťte na nás! Zaručíme vám kvalitu i rychlost dodání, a to se jen tak nevidí. A co taková antibakteriální razítka? To je snad už sen! Pakliže si nevíte rady, nebo se ještě chcete poradit, tak se nebojte na nás obrátit s vaším dotazem, a my jej mile rádi vyřídíme co nejdříve. Navíc máme i ukázky našich razítek nafocené, a kdo je i používá. A tím myslíme i státní správu, která je využívá dnes a denně. Nebo snad potřebujete vyrobit i oborové razítko kde bude vaše jméno a funkce? No tak to také není problém. A kdo miluje cestování a shání krásnou dřevěnou mapu ČR, tak tu ve své nabídce máme taky! Zaujali jsme vás? Jsme skvělá firma a děláme ty nejlepší razítka!