Pokud už máte dost stereotypu ve vašem životě a aktivit, které se pravidelně opakují a už vás tolik nenaplňují, je načase rozhodnout se podniknout něco, co váš volný čas nějak oživí. Exit game Pardubice je fantastickou volbou pro vyplnění vašeho volného času a kromě zábavy vám dopřeje získat i nové životní zkušenosti a zjistit, jak dobří jste v hádankách a různých hlavolamech.přesýpací hodiny

Adrenalinový zážitek v 75 minutách

V místnosti Enigma si nepochybně užijete mnoho kuriózních chvil, zábavy, ale i adrenalinu.
Z nabídky 2 her si můžete zvolit jednu, kdy budete mít 75 minut na to, abyste ji vyřešili. Samara nebo Dvojitý agent jsou precizně promyšlené hry, při kterých budete muset zapojit vaši logiku, důvtip, intuici a selský rozum, abyste uhodli, jaká odpověď na nezodpovězené otázky se za nimi schovává.
Pokud si nebudete vědět rady, k dispozici budete mít i telefon schovaný v místnosti, na který můžete zavolat zaměstnancům, aby vám pomohli. Nevzdávejte to však předem a snažte se pomocí vašich sil odhalit záhadu díky kódům, které vám poslouží jako vodítka.

Váš tým může být rozmanitý

Je pouze na vás, koho se rozhodnete do týmu pozvat, aby se s vámi pustil do boje o vítězství. Platí však, že se váš tým může skládat z minimálně 2 hráčů a maximálně 5 lidech, kterým bude více než 15 let. Tato věková hranice je omezena zejména z toho důvodu, že jsou hry z hlediska jejich náročnosti poměrně složité.nouzový východ
Zahrát si hru o únik můžete nejen s vašimi přáteli nebo rodinou, ale i s vašimi kolegy ze zaměstnání. Je velmi přínosné poznat lidi, se kterými pracujete i z neformální stránky a současně se s nimi naučit lépe spolupracovat.
Váš volný čas tedy pro změnu zaměřte na jiný způsob k tomu, jak se odreagovat a nenechte si ujít šanci ocitnout se v dobrodružném příběhu, při kterém se pořádně zapotíte. Hra o únik vás přesvědčí o tom, že jste ještě zdaleka nevyzkoušeli všechny druhy zábavního programu.