Dřevěné mobilní domy jsou adekvátním řešením, jak bydlet ve vlastním snadno a velmi rychle. Jedná se o dostupnou variantu. Reálné bydlení pod vlastní střechou bez nutnosti hypotéky.
smlouva k domu.png
Díky vysoké kvalitě a maximální útulnosti se tak bydlení stane nejen splněním vašeho snu, ale budete moci žít hodnotně, jako je tomu v případě klasického domu mající pevné základy. Varianta bydlení po celý rok. Typická je mobilita, neboť se jedná tzv. o dům na kolečkách. Není tak zapotřebí setrvávat na jediném místě, ale kdykoli se lze i pohodlně přemístit. Z tohoto důvodu je tak ideální alternativou pro studenty či mladé rodiny.

A zcela tak je adekvátním řešením pro seniory, kteří touží po bydlení v menším domku se zahrádkou. Výhodou je také to, že mobilheimy mohou být efektivním řešením pro rekreační využití. Můžete mít perfektní bydlení v přírodě, které lze díky mobilitě i v rámci potřeby a možnosti změnit.

Předností zajisté je, že dřevěné mobilní domy jsou k dostání za atraktivní ceny, za které byste si ve městě nemohli pořídit ani garsonku. Zároveň vás překvapí i velmi nízké náklady. Značnou úsporou je i to, že není zapotřebí základní deska ani stavební povolení. Výroba domů netrvá dlouho. Vy se tak můžete těšit na vlastní bydlení v relativně krátkém čase.
znak obytného přívěsu.png
Nabídka energetického i uživatelského standardu

Jedná se o zateplenou stavbu, která je k celoročnímu užívání. Zvolený topný systém následně odpovídá požadavkům vašeho domu. I v zimním období není problém dřevostavbu rychle vytopit. Jedná se o efektivní řešení v poměru cena a výkon.

Mobilheimy disponují již zařízenou kuchyní, obývacím pokojem, nechybí ani sociální zařízení a v rámci volby nabídky dva až tři další pokoje k užívání. U renomovaného výrobce lze získat tento typ bydlení během několika týdnů. Komfortem je, že jakmile získáte vlastní mobilheim, večer v něm již můžete bydlet.