Kysuce jsou region na severu Slovenska, který má mnoho kvalit. Je zde dostatek aktivit, a to jak v létě, tak také i v zimě. Pro mnoho Čechů je velmi výhodné a pohodlné jezdit na dovolené na Slovensko. Nejprve je to velmi blízko, a často se dá dojet i vlakem. Také se v zemi mluví jazykem, kterým drtivá většina Čechů stále rozumí, a proto to nevytváří v tomto ohledu bariéru, či strach. Navíc má také spousta Čechů na Slovensku rodinu, takže může dovolenou spojit s rodinnou návštěvou. Přesto ale, že se zdá, že Slovensko a Česko jsou si tak moc podobné, někdo by mohl namítnout, že až nemá smysl jezdit do zahraničí, když jsou si země takto blízké, ale pravdou je, že geomorfologie zajistila, že obě tyto země mohou nabídnout naprosto odlišné zážitky.

luxusní hotelový pokoj

Pokud se tedy rozhodneme strávit dovolenou v Regionu Kysuce, ideální je hledat ubytování na ubytování Kysuce https://www.travelguide.sk/cze/kysuce/ubytovani/turisticke-regiony/. Na tomto odkazu můžete najít velké množství nabízených ubytování, a to od těch nejlevnějších a nejskromnějších až po ty s vyšší cenovkou a také kvalitou.

netradiční ubytování

Stránka nabízí velmi jednoduché filtrování, které pomáhá v rychlejších vyhledávání. Je možno zadat konkrétně jaký typ ubytování chceme, případně jaké prvky by v dočasném bydlení rozhodně neměly chybět. Na výběr jsou například možnosti jako bazén, pro rodiny s dětmi či s vířivkou. Pokud nemáme představu, tak je ale také stránka velmi nápomocná, jelikož jsou různá ubytování řadit i podle doporučení, což může nerozhodným lidem pomoct s výběrem. U každého krátkodobého bydlení je velmi přehledně napsáno či označeno, jak se daný resort jmenuje, kde se nachází, kolik má hvězdiček, jaká je cena za noc, a také jsou zde ikonami označené prvky, které v ubytování najdete. U každého ubytování také nechybí popis lokality, který hezky dokresluje atmosféru daného místa.