Super-potraviny – to jsou doplňky stravy, které obsahují velký obsah živin. V koncentraci, ať v podobě tablet nebo prášku. Dalo by se říct, že tyto potraviny využívají převážně lidé, kteří věří staré čínské medicíně, která je prověřena svými účinky stovky let, ale i lidé s uspěchaným životem.

Pokud věříte, že tradiční čínská alternativní medicína, která je některými západními lékaři „zatracována“, jinými doporučována, prostě pokud rádi využíváte její alternativní léčbu a věříte ji, rádi vám nabídneme jedinečný doplněk stravy – houbu Cordyceps sinensis, která pomáhá celkové regeneraci a vitalitě vašeho těla. Pomáhá znovu nabrat životní sílu, pokud jste po nemoci nebo vyčerpaní fyzicky i duševně z různého důvodu.

životní síla v cordyceps

Už velmi dávno (18. století) bylo vědecky dokázáno, že tato houba Cordyceps neboli housenice čínská, skutečně léčí a dokáže posílit kompletně celý organismus. Patří mezi uznávané přírodní léčiva nejenom v Číně, Asii, ale i v jiných zemích světa.

Posílení imunitního systému je po mnohé velmi důležité. Pro obsah svých látek působí jako silný antioxidant a antibiotikum – léčí jak bakteriální, tak virová onemocnění (kašel, bronchitidu, plicní a průduškové onemocnění). Pokud má někdo nemocné játra (cirhóza, žloutenka), Cordyceps účinky napomáhá nejenom jejich regeneraci, ale zároveň podporuje jejich správnou funkci, snižuje špatný cholesterol, snižuje krevní tlak a tím zlepšuje srdeční činnost.

Cordyceps

Při užívání houby Cordyceps se můžete zbavit stresu, a pokud špatně spíte, pomůže vám ke klidnému spánku, který je pro regeneraci těla i mysle velmi důležitý.

Kdo by se nechtěl občas zase cítit mlád? Mít jako dříve dostatek sexuální aktivity, mít zdravé děti… Při užívání houby Cordyceps brzo pocítíte návrat vitality, zlepšení sexuální aktivity, a pokud vás trápí například i neplodnost, Cordyceps Vám při této léčbě může pomoci.