Je to pradávná otázka, která trápí muže od počátku věků: co vlastně ženy chtějí? Říká se, že ženy jsou z Venuše a muži z Marsu, což vysvětluje, proč si vzájemně vůbec nerozumí.

Doopravdy nevíme, co potřebujeme?
Možná too ale jde, možná, že víme, co potřebujeme, a muži to jenom neumějí přijmout nebo vyžadují něco jiného než my. I to je možné.
objetí v zimě
Výzkum byl zaměřen na to, co si ženy myslí
My jsme se zaměřili na to, co si ženy představují pod pojmem „vztah“, jak by se v něm měly cítit a co by potřebovaly od partnerů, aby se skutečně dokázaly cítit milované.

Výzkum ženského mínění
Výzkum proběhl mezi více než třemi tisíci ženami a výsledky, kterých jsme se dobrali, byly neuvěřitelně zajímavé. Ptáte se, na co všechno jsme během výzkumu přišli? Nebojte, máme pro vás shrnutí.

Co uváděly jednotlivé dámy
Mnohdy to byly úplně malé věci, jako například fakt, že muž vidí, že v lednici něco zásadního chybí a buď to zajde koupit, nebo to sám připíše na lístek s nákupem na lednici. Nebo to, že v autě je automaticky dotankovaný benzín.

A co dámám vadí?
Když partner „lajkuje“ fotky jiných žen na sociálních sítích od Facebooku až po Youtube. Prý ženám ke spokojenosti stačí, když se nebudou dívat na žádnou jinou ženu a zůstanou věrní.
procházka lesem
Co ženy vyžadují od svých partnerů?


§  Pocit bezpečí
§  Důvěru
§  Respekt
§  Smysl pro humor blízký jejich partnerce
§  „Miluji tě“
§  Feminismus
§  Nečekané překvapení
§  Seberealizaci a pochopení
§  „Jsi krásná“ a „Sluší ti to“
§  Nezapomínat na výročí, narozeniny, svátky, den žen…Co je nejdůležitější ve vztahu? Podle žen je to komunikace a alespoň jedna činnost ve volném čase, kterou by společně mohli sdílet a bavit se jí.

Co ženám nevadí
Většina žen uvedla, že jim nevadí, když jde partner jednou či dvakrát do týdne do hospůdky nebo se sám bavit s kamarády. Ženy to podporují hlavně tehdy, když j tato činnost spojena i s nějakým sportem nebo posilováním.