Nutriční koktejly jsou někdy určitě potřebné, a to z mnoha důvodů. Jsou mezi námi lidé, kteří nemohou přijímat normální tuhou stravu, a to z jakéhokoli důvodu. Nebo jsou tady také lidé, kteří nemají zuby. Jak by jinak tito lidé přijímali potravu? Nutriční koktejly jsou proto na tohle velmi vhodné. Já to znám moc dobře, protože jsme pracovala v senior centru, kde bylo mnoho lidí, kteří potřebovali speciální výživu. A jak jistě asi všichni víte, tak staří a nemocní lidé ani nemají chuť k jídlu, takže každý člověk, pečovatel i člen rodiny je rád, když se do pacienta a klienta alespoň něco dostane. Já jsem taky doma potom pečovala o svého velmi nemocného dědečka. Starala jsem se o něj dva roky a musím říct, že to bylo velmi náročné, ale nikdy jsme nelitovala nikdy se nevzdala. Péče o člena rodiny beru jako úplnou samozřejmost! Nutriční koktejly jsem u dědečka hodně využívala.

Drinky jsou speciálně dělané.

On neměl moc chuť na jídlo, dokonce ani na svou oblíbenou žemlovku nebo nudle s mákem. To byly jeho nejlepší jídla, a jedl by je stále. Ale potom z toho sešlo a byla jsme ráda, když jsem do něj dostala nejen trochu klasického jídla, ale především tři koktejly denně, které nahradí hlavní jídlo. I to byl ale zázrak do něj nacpat.

Drinky jsou velmi chutné.

Ale myslím, že kvůli mně se to snažil pít. Byla jsem ale ráda, že dědeček se měl jinak dobře a nic ho nebolelo. Ale teď bych ráda odbočila na jiné druhy nutričních koktejlů. Jsou taky ty koktejly, které se hodí pro kulturisty nebo pro ty, kteří rádi sportují nebo dělají fitness. já mám taky velmi ráda nutriční koktejly, protože dodají všechny potřebné živiny, když například nemáte čas se kvalitně najíst. Já si občas taky vezmu s sebou do práce nebo na cesty nutriční koktejl, protože nikdy nevím, kdy dostanu hlad a kdy budu mít možnost se kvalitně najíst Fast food pro mě moc tedy není, dám si ho občas jen na chuť, ale že bych tím hasila hlad, tak to tedy ne. Já si dávám záležet na zdravé výživě.