V dnešní době je vcelku běžné, že má rodina více automobilů, protože je často třeba dojíždět za prací a málokdy lze cesty sjednotit s partnery. Pokud ovšem nemáte dvojitou garáž, a přesto byste chtěli i druhé auto ochránit před nepříznivými vlivy počasí, je zapotřebí najít jiné řešení.

Dnes to jde velmi elegantně a snadno, protože je možné si zakoupit dřevěný přístřešek, který příjemně zapadne do exteriéru zahrady, lze na něm nechat růst popínavé rostliny, růže nebo ho ozdobit zahradními světýlky. Existují různé varianty, a to od zcela otevřených přístřešků až po ty ze tří stran uzavřené, a bude záležet pouze na vás, který typ si zvolíte. Kromě těchto možností, také volíte, zdali potřebujete stání pro jedno nebo dvě vozidla, i tyto varianty jsou totiž v nabídkách.

přístřešek na auto

Dostanete tedy stání za výbornou cenu, dáváme si záležet také na kvalitě a výrobky zpracováváme z toho nejkvalitnějšího dřeva. Kromě toho budete mít snadnou možnost, jak zachránit své auto před kroupami, pádem větví ze stromu a takový přístřešek slouží dobře i v zimě, protože není po ránu nic protivnějšího, než jít ometat vozidlo a škrábat čelní sklo. Bude se vám pohodlněji parkovat a také budete mít mnohem méně starostí. Takový přístřešek ovšem nemusí být nutně pro automobil, pokud jezdíte například na motorce, určitě si také zaslouží stát pod střechou a bude to snazší řešení, než ji nechat stát venku pod plachtou.

Pergola na auto

Přístřešek na auto je velmi snadno montovatelný, jednoduše ho sestavíte a ukotvíte podle návodu. Veškeré komponenty budete mít k dispozici a pak už stačí počkat na perfektní výsledek. Díky tomu, že jsou produkty ze dřeva, můžete během let obměňovat jejich vzhled pomocí lazur a nátěrů, čímž si jednouchou cestou obměníte pohled na svou zahradu. Na výběr budete mít samostatně stojící varianty, ale nabízíme také přístavby ke zdi, ať už rodinného domu, či přilehlé garáže nebo stodoly.