Máte rádi humornou recesi? Pak by se vám mohla hodit reklamní trička s možností libovolného potisku. Tričko s potiskem není nic neobvyklého, provází náš život již desítky let a vídáme je na kolemjdoucích na chodnících prakticky každý den, tedy s ohledem na počasí a roční dobu. A snad právě proto, byste mohli s tričky vytvořit neobvyklou recesi, která jistě neunikne pozornosti nikomu, kdo se ve vaší blízkosti objeví.

kluci v dresech

Jedním z námětů na potisk triček by se mohla stát vzájemná souhra a spolupráce spolužáků, kteří praktikují např. školní vyučování na střední škole. Když se navzájem dohodnete, že si obléknete v jeden den každý tričko se svérázným potiskem, můžete bavit celou školu a samozřejmě zejména vaše kantory. Může je to vyvést z míry a třeba k vám budou přistupovat jinak, než dosud.

Idea může spočívat v tom, že každý bude mít na tričku (nejlépe shodné barvy) vytištěnu přezdívku a nějaký citát, slogan, heslo, životní motto a stručnou charakteristiku životního stylu. Potisk lze doplnit barevnou fotkou, anebo vše ponechat v jednoduchém stylu, např. v jedné barvě či několika základních barvách.

kočka na tričku - potisk

Vaše třída pak bude jako jednotný tým, jako fotbalové mužstvo, které také obléká shodné dresy, i když s čísly. Vy budete mít namísto čísel přezdívky a slogany.

Tímto způsobem byste mohli oživit nejen školní vyučování, ale i pracovní kolektivy anebo pobyt na dovolené ve skupině, např. jako vodáci, cyklisté, ale třeba i v rámci hvězdicového autobusového zájezdu. Mnoho lidí ve vašem okolí je „chytlavých“, může je to inspirovat k něčemu podobnému, může je to rozveselit, můžete se s cizími lidmi lépe sblížit a můžete takto bourat bariéry ostychu, který bývá největší překážkou v mezilidských vztazích. Takováto nevinná recese může mít značný pozitivní dopad na prostředí kolem nás, a přitom za ni zaplatíte jen pár desítek korun.