Česko je proslulé konzumací piva, o čemž se rozhodně nedá pochybovat. Pokud jste i Vy vášnivý pivaři, tak je dobré si občas dopřát kvalitní pivo.

Pivo

Plechovka nebo lahev

Samozřejmě většina fanoušků tohoto alkoholického nápoje by sáhla okamžitě po lahvi, ovšem v dnešní době se poměrně rozšířili i plechovky. Ovšem zde je to o správném výběru, protože nápoj v těchto obalech nedosahuje někdy takové kvality jako klasika, a proto si dávejte pozor. V obou případech samozřejmě pivo nenechávejte na sluníčku, protože to nemá na pivo dobrý vliv. Pokud si porovnáme tyto dva typy obalů, tak na plné čáře vede plechovka, protože světlo neproniká dovnitř.

pivo v lahvi

Pokud si říkáte, jak je to s recyklací, tak buďte v klidu, protože oba materiály se můžou stále dokola recyklovat. Takže výběr je rozhodně na každém zvlášť. Lahve zůstanou stálou klasikou, ovšem plechovky jdou v moderním světě výrazně dopředu. Přeci jen se v nich nachází i spousta nealkoholického piva, jenž ocení především řidiči. Rozhodně je dobré zkoušet neustále nové druhy a značky, protože narazíte na typ, jenž Vám třeba zachutná.

Dárek

Jistě máte v rodině či okruhu přátel někoho, kdo pije pivo, ovšem nevíte, co mu máte dát například k narozeninám. V tomto případě nemusíte ani minutu váhat, protože řešení je naprosto jednoduché. Tím je dárek pro pivaře, jenž každého obdarovaného zaručeně potěší. Sice klasické pivo udělá taky radost, ovšem tento případ je úplně něco jiného. Všechny výrobky se nachází totiž v bedně, jenž si musí obdarovaný sám otevřít. Nebojte se, protože to při troše snahy zvládne naprosto každý. Jistě budete mít záruku naprosto originálního dárku, jenž udělá spousty radosti. Celkově má celá bedna 14 částí, takže i uvnitř je toho spousta. Naleznete zde několik prémiových piv, které jsou opravdu výjimečné a řadí se na žebříček nejlepších z celého světa.

sklenice piva

Kromě lahví bedna obsahuje i vybavení, bez kterého se neobejde žádný pivař. Tím je například podtácek a otvírák. Zdarma můžete příjemci napsat vzkaz, kde mu můžete například popřát.