Zaujmout nejmenší není vůbec snadnou záležitostí. Velmi často preferované narozeninové párty s kamarády a přáteli děti po chvíli omrzí. Rozbalí dárky, pohrají si a poté už je pro ně vše nudnou záležitostí a hrozí riziko potencionální mrzutosti, zlobení apod.

Dopřejte dítěti kouzelný den, na který zkrátka nezapomene, upoutá maximálně jeho pozornost a bude moci se o své zážitky podělit i s ostatními kamarády apod. Jedná se o alternativu, která však dokonale pobaví i dospělé, tj. rodiče i příbuzné.

hůlka a klobouk

Oslava narozenin pro děti se může proměnit v naprosto magický zážitek. Jestliže vyberete a zvolíte tuto možnost, věřte, že nebudete litovat. Plni dojmů odejdou nejen vaše ratolesti, ale zajisté i vy. Proč nezkusit něco jiného, než je jen obyčejná párty. Zde máte záruku, že oslava narozenin pro děti je sázkou na jistotu. Jen je potenciální riziko, že pak budete mít doma malého kouzelníka, který bude mít snahu si veškeré triky a kouzla vyzkoušet sám.

králičí uši

Na vlnách magie a iluzionismu

Co je vlastně magie? Proč je tak zahalena tajemstvím a zároveň vyvolává v každém z nás rozporuplné emoce? Lze prohlásit, že magie je nejvyšší hermetickou vědou. Zároveň se jedná o potvrzení hermetismu coby myšlenkového proudu. Cílem magie je zkrátka ovládání přírodních zákonů a lidí.

Oproti tomu v případě iluzionismu se jedná o moderní a zábavnou magii, kdy tak kouzelník prostřednictvím svých schopností v rámci manipulace, zároveň i kousku herectví, psychologie a techniky tvoří efekt v podobě klamu, triku či iluze. Cílem je za pomoci těchto kouzel pobavit a zaujmout diváky, publikum.

potřeby kouzelníka

Mezi nejčastější a oblíbené triky náleží objevení předmětu odnikud, stejně tak nevysvětlitelné a záhadné zmizení předmětu či zvířete apod. Velmi interesantně působí vznášející se předměty nebo osoby.

Pro malé i velké diváky je vždy zážitkem, když jsou zapojeny do světa kouzel a magie také. Kdy tak se mohou aktivně podílet na konkrétním triku.