V kuchyni je vždy jedna z nejdůležitějších věcí právě úložný prostor. Nikdy neuškodí mít ho trochu více. Naše firma by Vám proto ráda ukázala naše unikátní kousky. Naše malované kredence jsou totiž nejen velmi prostorné, ale také jedinečné a každý z nich je originální kousek. Pro výrobu takovýchto kusů nábytku používáme jen ten nejlepší materiál. To vše si samozřejmě můžete ověřit na našich internetových stránkách.

Kuchyň

Naše kredence a příborníky jsou unikátní. Každý kousek je originální právě proto, že jsou ručně malované a vyráběné na míru Vám, našim klientům. Na našich internetových stránkách si můžete navolit požadované rozměry, šířku, hloubku a výšku. Dále stačí jen odeslat a my Vám doporučíme nebo dokonce vyrobíme Váš vysněný nábytek na míru. Je možné si tento produkt nezávazně vyzkoušet přímo u Vás doma. Pokud Vám produkt nebude z nějakých důvodů vyhovovat, je možné ho vrátit nebo vyměnit. Rovněž si můžete vybrat vysněný starý kuchyňský kredenc Svetpokladu nebo příborník podle stylu jaký si budete přít mít ve své kuchyni. Například tradiční selský nábytek nebo třeba rustikální nábytek. Vše si u nás na webových stránkách můžete prohlédnout a pročíst veškeré informace. Pokud by Vám však nějaké chyběly nebo jste měli nějaké dodatečné otázky můžete se na nás obrátit a my vám poradíme. Veškeré kontaktní informace naleznete na našich internetových stránkách.

Kredenc

Naše firma garantuje Vaši spokojenost. Naleznete nás také na sociálních sítích, kde se rovněž můžete podívat na některé naše kousky. U nás si můžete být jistí, že neodejdete s prázdnou. Budeme se snažit vyhovět Vašemu osobnímu stylu a veškerým Vašim přáním. Jde přeci jen o Vaši kuchyni a Váš vysněný nábytek. Zde si můžete být jistí, že na něm budou moci Vaši hosté oči nechat a budou vám chválit vše, co uvidí ve vašem interiéru.